O nas

 

 

 

 

M+Q to kluczowy dostawca kamienia naturalnego na rynku polskim od 2004 roku. Firma z prawie stuletnimi tradycjami w wydobyciu i obróbce kamienia naturalnego. M+Q jest częścią międzynarodowego koncernu Finstone, którego własnością są firmy takie jak: Stone Connection, Kudu Marlin, Dorking AG, Wanli. M+Q w Polsce została założona przez Michała Nowaka, obecnego prezesa. To właśnie prezesowi oraz pracownikom, którzy są ludźmi z pasją, ogromną wiedzą o kamieniu i biznesie, działającym w oparciu o wartości, na których można polegać Firma zawdzięcza swój rozwój i obecne miejsce w branży.

Kamieniołom Platinum TD

Kamieniołom - Platinum TD

kuch forest

Kuchnia - Forest Brown

 

 

 

 

M+Q konsekwentnie od lat kreuje modę na kamień wprowadzając na rynek polski nowe, unikatowe kamienie naturalne, które zdobią wnętrza wielu domów, ekskluzywnych rezydencji, hoteli, obiektów użyteczności publicznej. Kamień ten sprowadzany jest z najdalszych zakątków świata – Afryki, Indii, Brazylii, USA. Filozofia działania Firmy to kamień skrojony na miarę potrzeb Klienta, ten który Klient potrzebuje i ten o którym marzy.

 

 

 

 

Współpraca z Klientami Firmy oparta jest na dobrych relacjach, wzajemnym zaufaniu oraz indywidualnym podejściu. Niezależnie czy jest to Klient indywidualny, rodzinna firma kamieniarska, biuro projektowe czy też inwestor, każdy Klient poczuje się otoczony wyjątkową opieką i profesjonalnym podejściem.

marmara white

Łazienka - Marmara White