Masz pytania? Zadzwoń: lub kontakt@mqpolska.pl

Jesteśmy profesjonalistami w swoim fachu, a także zespołem z pasją, ogromną wiedzą o kamieniu i biznesie, działającym w oparciu o wartości, na których można polegać.

Realizacje REALIZACJE

Kuchnia Statuarietto

Marmur jest nieodłącznym elementem wystroju najbardziej reprezentacyjnych i eleganckich wnętrz - w przestrzeni kuchennej zapewni nam unikalne i ponadczasowe piękno. W białej odsłonie uchodzi za najbardziej pożądany materiał – jak Statuarietto P pochodzący z włoskiego regionu Carrara. O jego istotnej wartości dekoracyjnej świadczy piękne, charakterystyczne użylenie. Posiada niepowtarzalny urok, który sprawdzi się w nowoczesnych aranżacjach, jak i klasycznych zestawieniach.

GALERIA REALIZACJI
Realizacje 2

Aktualności

Trawertyn Romano

Współczesne trendy wnętrzarskie obecnie bardzo mocno podkreślają, iż w projektowaniu wnętrz mają dominować naturalne surowce, które harmonijnie wpiszą się zarówno w nowoczesne, ajk i tradycyjnie urządzone przestrzenie mieszkalne. Coraz większe uznanie wśród projektantów zdobywa kamień naturalny, a dokładniej - trawertyn.

kwiecień 04, 2024

Apartament pokazowy - Nero Impala® w Warszawie

Nero Impala® to antracytowy granit i jeden z najchętniej wykorzystywanych materiałów wykończeniowych.

kwiecień 04, 2022

Od lat kreujemy modę na kamień wprowadzając na rynek polski nowe, unikatowe kamienie naturalne, które zdobią wnętrza wielu domów, hoteli I obiektów użyteczności publicznej.

Copyright © 2022 M+Q. All rights reserved. Site design by Coal Creative